Srí Lanka - ostrov Mannar 
Splňte si svůj sen a probuďte se  
ve vlastním bungalovu na pláži 
 
Drobná investice Střední investice Větší investice Mannar Island


Nabídka apratmánu v plážovém resortu.


   Obecně se u nás tvrdí, že na Srí Lance jsou obrovské vlny a v moři se nedá koupat. Toto ovšem neplatí o ostrově Mannar. Zde moře v období od listopadu do dubna připomíná spíše obrovské jezero, téměř bez vln. V druhém půlroce v období od května do října kdy zde bývá větrno, se tvoří vlny v rozmezí 50cm – 1metr. Toto období je však velkou výhodou, především pro milovníky větrných sportů. Fouká zde nepřetržitý pravidelný vítr, bez větších poryvů, což láká příznivce sportů jako windsurfing a kiting. V tomto větrném období, kdy jsou zde mírné vlny, se dá přejet 5km na druhou stranu ostrova (v tomto období závětrnou) a opět si užívat moře téměř bez vln. Mannar je jedno z mála míst na Srí Lance kde neplatí, že divoký oceán a velké vlny znemožňují koupání, což je největším mínusem tohoto rajského ostrova.

  V současné době zde budujeme resort, který bude sloužit nejen k plážové rekreaci, ale také jako léčebné centrum zaměřené na ayurvédickou medicínu.

  Pozemky, na kterých výstavba celého resortu probíhá, se nachází v naprosto klidném prostředí. V okolí nejsou žádné velké hotely ani větší města, ale i přesto není toto místo zcela opuštěné. V sousedství se nachází jeden malý klidný resort s patnácti pokoji.

  V první fázi bude mít resort celkem deset pokojů hotelového typu a osm až deset samostatných caban. Během následujících dvou let předpokládáme rozšíření o dalších deset až patnáct pokojů. Celkový počet pokojů však nepřesáhne 35. Vzhledem k tomu, že se pozemek mírně svažuje k moři, budou mít všechny pokoje výhled na moře.
Součástí resortu bude restaurace s kuchyní, bazén s malým denním barem a plážová seafood restaurace s barem. V samostatné, plně oddělené části pak bude ayurvedické oddělení.

   Celkem deset apartmánů nabízíme soukromým osobám. Vzhledem k tomu, že je prodej pozemků do osobního vlastnictví pro cizince poměrně komplikovaný a navíc vysoce finančně zatížen (50% ceny stanovené státem pro danou oblast), přicházíme s nabídkou dlouhodobého pronájmu na dobu 99let, bez jakéhokoliv dalšího daňového zatížení. Apartmán bude v režii vlastníka, který si ji může libovolně pronajímat dalším zájemcům ať už přímo, nebo prostřednictvím různých serverů. Po vzájemné dohodě může dojít i k vytěžování cabany ze strany resortu, který zároveň zajistí kompletní servis, obsluhu a ostrahu.Plán apartmánu

1 čtverec = 1m2  
 Ekonomická rozva a tabulka návratnosti investice  


Pořizovací náklady 25 500  Euro
Denní pronájem    75  Euro/den
Denní náklady   20  Euro/den
Praní, úklid, servis   10  Euro/den
Voda, elektřina   5  Euro/den
Amortizace vybavení   5  Euro/den
Denní příjem   55  Euro/den
Měsíční údržba (Hlídání, údržba, servis) 100  Euro/měsíc
Roční údržba (Hlídání, údržba, servis) 1 200  Euro/rok
Obsazenost Roční příjem Návratnost
100  dnů/rok 4 300  Euro 5,9  let
150  dnů/rok 7 050  Euro 3,6  let
200  dnů/rok 9 800  Euro 2,6  let
250  dnů/rok 12 550  Euro 2,0  let
 .
 9/3 Mahahena Kanda, Naotunna, Kottegoda, Matara, Sri Lanka. Tel.:+ 94_773_909_773   E-mail: tours@lankapro.com